Publications Office of the EU
обслужване и поддръжка на различни футболни и бейзболни игрища - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

обслужване и поддръжка на различни футболни и бейзболни игрища

  • Публикувано
    11/06/2025
  • Срок
    11/07/2025
  • Отваряне на оферти
    17/07/2025
  • Възложено
    29/10/2025
  • Днес
    03/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Lugo
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: ES112 Lugo
Стопански сектор (основен код по CPV)
77320000 Услуги по оформяне и поддържане на зелени площи на спортни терени
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
270,513.72 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
2025/C003/000019
Описание

обслужване и поддръжка на различни футболни и бейзболни игрища

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=sxCr7O8OmR87%2B9FIQYNjeQ%3D%3D
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=sxCr7O8OmR87%2B9FIQYNjeQ%3D%3D
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
17/07/2025 09:10
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Критерий:
Вид: quality
Описание: mejora oferta tepe.
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 12
Критерий:
Вид: price
Описание: menor precio ofertado .
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 35
Критерий:
Вид: quality
Описание: oferta caucho .
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 15
Критерий:
Вид: quality
Описание: oferta manta germinacion .
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 3
Критерий:
Вид: quality
Описание: tiempo de respuesta.
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 10
Критерий:
Вид: quality
Описание: propuesta plan control interno calidad.
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 5
Критерий:
Вид: quality
Описание: propuesta plan de trabajo .
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 15
Критерий:
Вид: quality
Описание: propuesta plan gestion ambiental .
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 5
Прогнозна стойност
270,513.72 EUR
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: CALFENSA PROYECTOS S.L.
Пощенски адрес:
Град: LUGO
Пощенски код: 27161
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.