Publications Office of the EU
Иcпaния-Тарагона: Услуги, свързани с храната за ученически столове и бюфети - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Иcпaния-Тарагона: Услуги, свързани с храната за ученически столове и бюфети

  • Обявено
    18/03/2022
  • Очаквана дата на публикуване
    29/04/2022
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Неактивно
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
CONSELL COMARCAL DEL TARRAGONÈS
Място на изпълнение
NUTS code: ES514 Tarragona
Местоположение на купувача
NUTS code: ES514 Tarragona
Стопански сектор (основен код по CPV)
55523100 Услуги, свързани с храната за ученически столове и бюфети
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
1,645,002.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Процедурата е приключена
Референтен номер на търга
0072
Описание

Servicio de comedor para las escuelas:
-Guillem de Claramunt de la Secuita
-Ventura Gassol del Morell
Este servicio lleva implicito el suministro de comida, atención de los niños, gestión de cobros, realización de actividades en el tiempo de ocio...

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Not applicable
Прогнозна стойност
1,645,002.00 EUR
Окончателна договорна стойност
Процедурата е приключена
Възлагане на обществена поръчка
Процедурата е приключена
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.