Publications Office of the EU
C05899 — Lagerhall Jørstadmoen — 101293 - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

C05899 — Lagerhall Jørstadmoen — 101293

  • Възложено
    12/05/2025
  • Публикувано
    27/02/2026
  • Срок
    07/04/2026
  • Отваряне на оферти
    07/04/2026
  • Днес
    06/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Forsvarsbygg
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: NO081 Oslo
Стопански сектор (основен код по CPV)
45000000 Строителни и монтажни работи
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
80,000,000.00 NOK
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
2025/7576
Описание

Министерството на отбраната възложи на Норвежката агенция за отбранителни имоти задачата за изграждане на нова складова зала с административна сграда в Йорщадмоен. Норвежката агенция за отбранителни имоти отправя искане за участие в търгове за строителство на сгради с технически инсталации за тази цел. Този конкурс за възлагане на обществена поръчка преди това е бил публикуван като „Конкуренция — Договор C05899 Общ договор“, но е бил отменен. Моля, имайте предвид, че самите документи за обществената поръчка са достъпни само на норвежки език.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://permalink.mercell.com/277980492.aspx
Могат да се подават оферти
https://permalink.mercell.com/277980492.aspx
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
07/04/2026 12:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Критерий: Обществената поръчка се възлага въз основа на „икономически най-изгодната оферта“. Икономически най-изгодната оферта се определя въз основа на критерий за възлагане „най-ниска цена“ по чл.70, ал. 2, т.1 от ЗОП
Вид: price
Описание: Обществената поръчка се възлага въз основа на „икономически най-изгодната оферта“. Икономически най-изгодната оферта се определя въз основа на критерий за възлагане „най-ниска цена“ по чл.70, ал. 2, т.1 от ЗОП
Тегло (процентен дял, точна стойност) :
Прогнозна стойност
80,000,000.00 NOK
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: АВТОМАГИСТРАЛИ - ЧЕРНО МОРЕ АД
Пощенски адрес:
Град: гр. Шумен
Пощенски код: 9700
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.