Publications Office of the EU
Полша-Варшава: Строителни и монтажни работи по общо изграждане на преносни водопроводи и канализация - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Полша-Варшава: Строителни и монтажни работи по общо изграждане на преносни водопроводи и канализация

  • Публикувано
    29/07/2014
  • Срок
    02/09/2014
  • Отваряне на оферти
    02/09/2014
  • Възложено
    13/11/2014
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Не е налично
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
45231300 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на преносни водопроводи и канализация
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
2,730,841.52 PLN
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
1,773,081.17 PLN
Референтен номер на търга
02315/WK/PW/PRO-JRP-T2/B/2014
Описание

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na budowie: kanalizacja sanitarna DN 300 o długości około 533mb, sieci kanalizacji sanitarnej DN 200 o długości około: L1 – 56,9mb, L2 – 169,9mb w sumie około 226,80mb, oraz sieci wodociągowe DN 150 o długości około: L1 – 65,9mb, L2 – 123,5mb, w sumie około 189,4mb
Zakres Robót obejmuje również odtworzenie terenu budowy po robotach do stanu pierwotnego, próby i usunięcie jakichkolwiek wad w Robotach oraz wszelkie czynności niezbędne do przeprowadzenia przez Wykonawcę w celu oddania Robót do normalnej eksploatacji i przekazania ich Zamawiającemu.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w części III SIWZ.
Kontrakt będzie realizowany zgodnie z „Warunkami Kontraktowymi dla Budowy dla robót inżynieryjno-budowlanych projektowanych przez Zamawiającego” FIDIC – pierwsze wydanie w języku angielskim 1999, 4. wydanie angielsko-polskie 2008 (SIDIR).

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
02/09/2014 13:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
2,730,841.52 PLN
Окончателна договорна стойност
1,773,081.17 PLN
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Konsorcjum firm: Rokom Sp. z o.o. – lider Koordynacja i Nadzór Inwestycji Efekt-BUD – Marcin Czuj – partner ZBIG-BUD Zbigniew Bombała – partner
Пощенски адрес: ul. Myśliborska 53
Град: Warszawa
Пощенски код: 03-128
Държава: POL
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.