Publications Office of the EU
Гepмaния-Аугсбург: Комплексни инженерни услуги - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Гepмaния-Аугсбург: Комплексни инженерни услуги

  • Публикувано
    13/12/2014
  • Срок
    16/01/2015
  • Възложено
    24/02/2015
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
IHK Schwaben
Място на изпълнение
NUTS code: DE271 Augsburg, Kreisfreie Stadt
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
71340000 Комплексни инженерни услуги
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
300,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
323,000.00 EUR
Референтен номер на търга
IHK-2014/EU0082
Описание

CCI Schwaben планира да изгради нов център за обучение. Сградата следва съществуващия мултимедиен център на CCI, създаден през 1989 г. Свързването на строежа на новата сграда MMZ със съществуващата сграда MMZ на 4 от 5-те нива (UG- 2. Og) се предвижда. Необходимите паркоместа се демонстрират над земята и в подземен паркинг с подходящи размери. Ще участват и други специалисти по техническо планиране. Понастоящем планираната BGF е около 5 000 m² (UG-3. Og) приблизително 5 800 m² TG.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
Проверете свързаните документи за подробности
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
300,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
323,000.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Sailer Stepan und Partner GmbH
Пощенски адрес: Ingolstädter Straße 20
Град: München
Пощенски код: 80807
Държава: DEU
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.