Publications Office of the EU
Чешка република-Прага: Строителни и монтажни работи по общо изграждане на къщи с едно или две жилища - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Чешка република-Прага: Строителни и монтажни работи по общо изграждане на къщи с едно или две жилища

  • Обявено
    13/02/2014
  • Публикувано
    04/06/2014
  • Срок
    19/06/2014
  • Отменено
    17/07/2014
  • Днес
    06/09/2026
Статус
Отменено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Správa majetkového portfolia Praha 3 a.s.
Място на изпълнение
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
45211100 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на къщи с едно или две жилища
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
16,500,000.00 CZK
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Процедурата е приключена
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Předmětem veřejné zakázky je úprava nebytového prostoru v přízemí a suterénu budovy pro potřeby pobočky městské knihovny a kulturního centra spočívající v rekonstrukci vnitřních prostor, dále stavba nového anglického dvorku jako druhého vstupu do suterénu budovy, dodávka a montáž ohrady na nádoby na odpad, sadové úpravy v okolí objektu.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Tender Solution s.r.o.
Национален регистрационен номер: 26507536
Пощенски адрес: náměstí Kinských 741/6
Град: Praha 5
Пощенски код: 150 00
Държава: CZE
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
19/06/2014 11:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
16,500,000.00 CZK
Окончателна договорна стойност
Процедурата е приключена
Възлагане на обществена поръчка
Процедурата е приключена
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.