Publications Office of the EU
„Разширяване на канализационната мрежа за битови отпадъчни води във фламандския град и селата на Chitoveni и Prisacani, окръг Botosani“ - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

„Разширяване на канализационната мрежа за битови отпадъчни води във фламандския град и селата на Chitoveni и Prisacani, окръг Botosani“

  • Публикувано
    05/04/2024
  • Срок
    16/05/2024
  • Отваряне на оферти
    16/05/2024
  • Възложено
    06/06/2024
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
ORASUL FLAMANZI
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: RO212 Botoşani
Стопански сектор (основен код по CPV)
45232400 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на канализационни колектори
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
37,480,347.79 RON
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
37,441,596.00 RON
Референтен номер на търга
9/2024
Описание

За да се постигне целта „Разширяване на канализационната мрежа за битови отпадъчни води в град фламандски и селата на Читовени и Присакани, окръг Ботосани“, се предлага да се създаде канализационна мрежа от PVC тръби и сглобяеми стоманобетонни камини. Предложената канализационна мрежа ще има следните характеристики: — основни и вторични канализационни тръби — помпени станции за отпадъчни води — изпускателни тръби, свързани с помпени станции Описание на строителните работи в Техническия проект в тръжната документация. Прогнозната стойност на поръчката, която следва да бъде възложена, не включва размера на различните и непредвидени разходи, посочени в бюджета на проекта (обща прогноза), до които може да бъде получен достъп, в зависимост от нуждите, чрез изменение на договора при условията, предвидени в член 221 от Закон № 98/2016 за обществените поръчки. Продължителност на изпълнението на строителните работи: 24 календарни месеца; Внимание: Възлагащият орган отговаря ясно и изчерпателно на всички искания за разяснения в съответствие със задължението, предвидено в член 161 от Закон № 98/2016, изменен с Извънредно постановление на правителството № 45/2018, 18 дни преди крайния срок за представяне на офертите. Брой дни, в рамките на които могат да бъдат поискани разяснения преди крайния срок за подаване на оферти/кандидати: Дванадесет дни. Прогнозна обща стойност: прогнозна стойност без ДДС (само в цифри): 37,480,347,79 леи без ДДС Валута: Рон, разбит, както следва: Глава 4. Основни инвестиционни разходи: Ron 37 189,071.99 без ДДС Глава 5.1 Организация на строителния обект: Ron 291,275.80 без ДДС Прогнозната стойност на поръчката, която следва да бъде възложена, не включва размера на различните и непредвидени разходи, посочени в бюджета на проекта (обща прогнозна оценка), до които може да бъде получен достъп при необходимост чрез изменение на договора при условията, предвидени в член 221 от Закон № 98/2016 за обществените поръчки.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.e-licitatie.ro
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://www.e-licitatie.ro
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
16/05/2024 14:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Experiența expert cheie 2: Șef de șantier Inginer specialitatea construcții (P3)
Прогнозна стойност
37,480,347.79 RON
Окончателна договорна стойност
37,441,596.00 RON
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: DIMEX-2000 COMPANY
Пощенски адрес:
Град: Rebra
Пощенски код: 427240
Държава:
Официално наименование: CORNELL'S FLOOR S.R.L.
Пощенски адрес:
Град: Ranghilesti
Пощенски код: 717352
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.