Publications Office of the EU
Гepмaния-Maintal: Строителни и монтажни работи по общо изграждане на къщи с едно или две жилища - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Гepмaния-Maintal: Строителни и монтажни работи по общо изграждане на къщи с едно или две жилища

  • Публикувано
    15/03/2021
  • Срок
    12/04/2021
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Maintal Immobilien Gesellschaft mbH & Co. KG
Място на изпълнение
NUTS code: DE719 Main-Kinzig-Kreis
Местоположение на купувача
NUTS code: DE719 Main-Kinzig-Kreis
Стопански сектор (основен код по CPV)
45211100 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на къщи с едно или две жилища
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Брой обособени позиции
6
Референтен номер на търга
MIG_2021_01
Описание

Verkauf von Grundstücken Eichenheege, näheres siehe II.2.4).
Dieser Verkauf unterfällt nicht den Regelungen über das EU-Vergaberecht. Insbesondere erfolgt durch diese Bekanntmachung auch keine freiwillige Unterwerfung der Verkäufer unter die Vorschriften des EU-Vergaberechts. Die Angaben unter den Ziffern II.2.7) und IV.1.1) sind Pflichtangaben beim Ausfüllen dieses Formulars und entfalten keine Wirksamkeit. Es handelt sich vorrangig um einen Grundstücksverkauf.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Mösinger Bakes Kollewe Legal
Пощенски адрес: Freiherr-vom-Stein-Straße 31
Град: Frankfurt am Main
Код по NUTS: DE712
Пощенски код: 60323
Държава: DEU
Основен адрес: www.antworten.legal
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.