Publications Office of the EU
Полша-Lipsko: Фармацевтични продукти - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Полша-Lipsko: Фармацевтични продукти

  • Публикувано
    27/02/2014
  • Срок
    08/04/2014
  • Отваряне на оферти
    08/04/2014
  • Възложено
    28/04/2014
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej
Място на изпълнение
NUTS code: PL921 Radomski
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
33600000 Фармацевтични продукти
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
362,493.79 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
1,378,963.20 PLN
Брой обособени позиции
38
Референтен номер на търга
ZP/05/2014
Описание

Предмет на поръчката е доставката на фармацевтични продукти за болничната аптека на екипа за обществено здравеопазване на 27—300 Lipsko ul. J. Śniadecki 2, наричан по-долу „възлагащ орган“, разделен на 38 пакета. Подробно описание на предмета на поръчката се съдържа във формуляра за продукта и цената (приложение 2 към заданието).

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Submission for one or more lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
08/04/2014 09:15
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.