Publications Office of the EU
Хърватска-Пула: Услуги по пране и химическо чистене - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Хърватска-Пула: Услуги по пране и химическо чистене

  • Публикувано
    14/06/2022
  • Срок
    26/07/2022
  • Възложено
    25/08/2022
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Opća bolnica Pula - Ospedale Generale di Pola
Място на изпълнение
NUTS code: HR036 Istarska županija
Местоположение на купувача
NUTS code: HR036 Istarska županija
Стопански сектор (основен код по CPV)
98310000 Услуги по пране и химическо чистене
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
3,200,000.00 HRK
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
3,146,580.00 HRK
Референтен номер на търга
2/22 OS
Описание

usluge najma, pranja i glačanja posteljnog bolničkog rublja te pranja i glačanja ostalog bolničkog rublja, uključujući otpremu i dopremu za potrebe Opće bolnice Pula sukladno dokumentaciji

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://eojn.nn.hr/Oglasnik
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с single оператор
Условия за отваряне на оферти (дата)
Проверете свързаните документи за подробности
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
3,200,000.00 HRK
Окончателна договорна стойност
3,146,580.00 HRK
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Salesianer Miettex Lotos d.o.o.
Пощенски адрес: Radnička cesta
Град: Zagreb
Пощенски код: 169
Държава: HRV
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.