Publications Office of the EU
Обединено кралство-Aberystwyth: Подводници - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Обединено кралство-Aberystwyth: Подводници

  • Публикувано
    26/03/2019
  • Срок
    24/04/2019
  • Отваряне на оферти
    24/04/2019
  • Днес
    02/09/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Aberystwyth University
Място на изпълнение
NUTS code: UKL1 West Wales and The Valleys
Местоположение на купувача
NUTS code: UKL1 West Wales and The Valleys
Стопански сектор (основен код по CPV)
35512000 Подводници
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
202,000.00 GBP
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
AU/2019/222/sub
Описание

Университетът Aberystwyth желае да се снабди с подводен робот (известен също като робот подводници) за разработването на методи и алгоритми за определяне на гъстотата и здравето на подводните растения и водораслите в крайбрежните райони. Всички подробности се съдържат в настоящата оферта.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://etenderwales.bravosolution.co.uk/home.html
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
24/04/2019 13:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
202,000.00 GBP
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.