Publications Office of the EU
Итaлия-Рагуса: ИТ услуги: консултации, разработване на софтуер, Интернет и поддръжка - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Итaлия-Рагуса: ИТ услуги: консултации, разработване на софтуер, Интернет и поддръжка

  • Публикувано
    09/12/2015
  • Срок
    28/01/2016
  • Отваряне на оферти
    02/02/2016
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Azienda Sanitaria Provinciale — Ragusa
Място на изпълнение
NUTS code: ITG18 Ragusa
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
72000000 ИТ услуги: консултации, разработване на софтуер, Интернет и поддръжка
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
505,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Брой обособени позиции
5
Референтен номер на търга
FORNITURA SERVIZI E MODULI SOFTWARE INTEGRATIVI AL SISTEMA INFORMATICO DELL'ASP.
Описание

Fornitura di servizi e moduli software integrativi al sistema informatico dell'ASP per il sistema ospedaliero e per il sistema territoriale suddivisa in n. 5 lotti.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Submission for one or more lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
02/02/2016 10:30
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.