Publications Office of the EU
Фpaнция-Париж: Образователни и учебно-тренировъчни услуги - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Фpaнция-Париж: Образователни и учебно-тренировъчни услуги

  • Публикувано
    04/06/2021
  • Срок
    05/07/2021
  • Отваряне на оферти
    05/07/2021
  • Днес
    06/09/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Ministère de la justice et des libérté
Място на изпълнение
NUTS code: FR France
Местоположение на купувача
NUTS code: FR France
Стопански сектор (основен код по CPV)
80000000 Образователни и учебно-тренировъчни услуги
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
180,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
AP0207202101
Описание

Le présent accord-cadre a pour objet la formation de membres de jury de concours et d'examens professionnels sur l'ensemble du territoire national pour le Ministère de la justice.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
http://www.marches-publics.gouv.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=768326&orgAcronyme=d3f
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
05/07/2021 12:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
180,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.