Publications Office of the EU
Travaux de plomberie, de ventilation et d'assainissement pour l'ensemble des bâtiments, des locaux et des sites de l'Université Paris Saclay - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Travaux de plomberie, de ventilation et d'assainissement pour l'ensemble des bâtiments, des locaux et des sites de l'Université Paris Saclay

  • Публикувано
    17/04/2025
  • Срок
    30/05/2025
  • Отваряне на оферти
    30/05/2025
  • Възложено
    27/08/2025
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Université Paris-Saclay
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: FR104 Essonne
Стопански сектор (основен код по CPV)
45330000 Строителни и монтажни работи на тръбопроводни инсталации
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
4,000,000.00 EUR
Референтен номер на търга
2024-A127
Описание

Travaux de plomberie, de ventilation et d'assainissement pour l'ensemble des bâtiments, des locaux et des sites de l'Université Paris Saclay L'accord-cadre sera exécuté par l'émission de bons de commande. Les prestations sont réglées par des prix unitaires. Les travaux consistent à fournir les équipements nécessaires et à les installer suivant les règles de l'art, l'ensemble du matériel sera conforme aux normes CE, AFNOR et NF. Les travaux à réaliser par l'entreprise dans le cadre de son marché sont essentiellement des travaux, de réparations et d'installations de plomberie, d'assainissement et de ventilation sur des réseaux d'eau froide (EF), d'eau chaude sanitaire (ECS), de gaz, d'eau usée (EU), d'eau vanne (EV), d'eau pluviale (EP), d'appareillages sanitaires, de gaines de ventilation, de moteurs et de ventilateurs, d'extraction aéraulique, de clapets coupe-feu, etc… Les travaux à réaliser concernent l'ensemble des services et laboratoires rattachés aux composantes de l'Université Paris-Saclay Les différentes composantes de l'Université Paris-Saclay sont réparties selon différents lieux géographiques : Bâtiments situés sur le Site de Bures/Orsay/Gif sur Yvette ( 91) et Bâtiments situés sur les autres sites (Sites du 92 et 94) La liste n'est pas exhaustive

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.marches-publics.gouv.fr
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: позволено
https://www.marches-publics.gouv.fr
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Условия за отваряне на оферти (дата)
30/05/2025 14:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Критерий:
Вид: quality
Описание: Valeur technique de l'offre
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 45
Критерий:
Вид: quality
Описание: Performances en matière d'insertion professionnelle des publics en difficulté
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 5
Критерий:
Вид: quality
Описание: Performances en matière de protection de l'environnement
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 5
Критерий:
Вид: price
Описание: Prix
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 45
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
4,000,000.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: BALAS SAS
Пощенски адрес:
Град: Gennevilliers Cedex
Пощенски код: 92238
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.