Publications Office of the EU
Обединено кралство-Белфаст: Услуги по събиране на битови отпадъци - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Обединено кралство-Белфаст: Услуги по събиране на битови отпадъци

  • Публикувано
    28/12/2016
  • Срок
    02/02/2017
  • Отваряне на оферти
    02/02/2017
  • Възложено
    07/03/2017
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Northern Ireland Envirnoment Agency
Място на изпълнение
NUTS code: UKN0 Northern Ireland
Местоположение на купувача
NUTS code: United Kingdom
Стопански сектор (основен код по CPV)
90511000 Услуги по събиране на битови отпадъци
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
1,500,000.00 GBP
Референтен номер на търга
ID 468904
Описание

Тази обществена поръчка се извършва за отдел „Регулиране „с отдел „Ресурсна ефективност“ на Агенцията за околната среда на Северна Ирландия (NIEA). NIEA е изпълнителна агенция на Министерството на земеделието, околната среда и селските райони (DAERA). NIEA (DAERA) желае да определи изпълнител, който да отговаря както за събирането на опасни и неопасни отпадъци с обем над 20 m³, така и за обезвреждането им в надлежно разрешени съоръжения, като надлежно се вземат предвид принципът на близост и йерархията на отпадъците.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Department of Agriculture, Environment Rural Affairs
Пощенски адрес: Dundonald House
Град: Belfast
Код по NUTS: UK
Пощенски код: BT4 3SB
Държава: GBR
Основен адрес: https://etendersni.gov.uk/epps
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
02/02/2017 15:30
Купувачи
Northern Ireland Environment Agency
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
1,500,000.00 GBP
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Whitemountain Quarries Ltd
Пощенски адрес: 11B Sheepwalk Road
Град: Lisburn
Пощенски код: BT28 3RD
Държава: GBR
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.