Publications Office of the EU
България-Нови пазар: Строителни и монтажни работи - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

България-Нови пазар: Строителни и монтажни работи

  • Публикувано
    13/10/2017
  • Срок
    16/11/2017
  • Отваряне на оферти
    17/11/2017
  • Възложено
    14/03/2018
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Община Нови пазар
Място на изпълнение
NUTS code: BG333 Шумен
Местоположение на купувача
NUTS code: BG333 Шумен
Стопански сектор (основен код по CPV)
45000000 Строителни и монтажни работи
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
245,000.00 BGN
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
243,320.00 BGN
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

1. Разработване на работен проект. Работният проект следва да е с обхват и съдържание съгласно нормативните изисквания на Наредба № 4/2001 г. за обхвата и съдържанието на инвестиционните проекти, а така също и специфичните изисквания на проекта.
Изпълнителят следва да представи работен проект за обновяване най-малко в следния обхват: Част В и К; /технологична, Част Пътна / ВОБД; Част Геодезия, Част Пожарна безопасност; Част План за безопасност и здраве; Част План за управление на строителните отпадъци; Част ПСД. Авторски надзор за обект: „Инженеринг-проектиране, изпълнение на СМР и авторски надзор на обектa, Изготвяне на екзекутивна документация и кадастрални заснемания на целия обект съгласно Закона за кадастъра и имотния регистър, Изпълнение на СМР.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Община Нови пазар
Национален регистрационен номер: 000931575
Пощенски адрес: ул. „Васил Левски“ № 3
Град: Нови пазар
Код по NUTS: BG333
Пощенски код: 9900
Държава: BGR
Лице за контакт: Катерина Георгиева
Основен адрес: http://www.novipazar.acstre.com/
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
17/11/2017 13:30
Място на изпълнение
Код по СРV

45000000 - Строителни и монтажни работи

71320000 - Инженерни услуги по проектиране и конструиране

45200000 - Строителни и монтажни работи на сгради и строителни съоръжения или на части от тях

71000000 - Архитектурни, строителни, инженерни и инспекционни услуги

Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
245,000.00 BGN
Окончателна договорна стойност
243,320.00 BGN
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: „Инфра Експерт“ АД
Пощенски адрес: ул. „Велико Търново“ № 27
Град: София
Пощенски код: 1000
Държава: BGR
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.