Publications Office of the EU
Пopтyгaлия-Amadora: Продукти на земеделието, животновъдството, рибарството, лесовъдството и свързани с тях продукти - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Пopтyгaлия-Amadora: Продукти на земеделието, животновъдството, рибарството, лесовъдството и свързани с тях продукти

  • Публикувано
    20/07/2022
  • Срок
    15/08/2022
  • Отваряне на оферти
    16/08/2022
  • Възложено
    06/10/2022
  • Днес
    02/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Estado Maior da Força Aérea
Място на изпълнение
NUTS code: PT Portugal
Местоположение на купувача
NUTS code: PT Portugal
Стопански сектор (основен код по CPV)
03000000 Продукти на земеделието, животновъдството, рибарството, лесовъдството и свързани с тях продукти
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
3,765,541.29 EUR
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Aquisição e fornecimento contínuo de géneros alimentícios para as Unidades da Força Aérea Portuguesa - OUT2022 a SET2024

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Estado Maior da Força Aérea
Национален регистрационен номер: 600010686
Пощенски адрес: Av. da Força Aérea Portuguesa, 1
Град: Amadora
Код по NUTS: PT
Пощенски код: 2614-506
Държава: PRT
Основен адрес: www.emfa.pt
По електронен път чрез:
www.acingov.pt
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
16/08/2022 10:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
3,765,541.29 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: UPAL, União Panificadora da Amadora
Пощенски адрес: R. Luís de Camões 25
Град: Amadora
Пощенски код: 2610-091
Държава: PRT
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.