Publications Office of the EU
Итaлия-Buccinasco: Услуги на дневни центрове - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Итaлия-Buccinasco: Услуги на дневни центрове

  • Публикувано
    20/12/2014
  • Срок
    27/01/2015
  • Възложено
    10/03/2015
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Comune di Buccinasco
Място на изпълнение
NUTS code: Не е налично
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
85312100 Услуги на дневни центрове
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
1,593,680.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
796,443.50 EUR
Референтен номер на търга
determinazione n. 128 del 10.03.2015
Описание

Договорът се отнася до управлението на интегрирания дневен център на община Buccinasco, услугата за домашен транспорт на ястия и управлението на проекта Teseo (социална транспортна услуга).

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Не е налично
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
1,593,680.00 EUR
Окончателна договорна стойност
796,443.50 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Coop. Il Melograno Onlus
Пощенски адрес:
Град:
Пощенски код:
Държава: ITA
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.