Publications Office of the EU
Безопасна улица Стрелецка и Ковалчик. Пешеходна и колоездачна пътека от изхода до ресторант Zagłoba до Новото кралско село - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Безопасна улица Стрелецка и Ковалчик. Пешеходна и колоездачна пътека от изхода до ресторант Zagłoba до Новото кралско село

  • Публикувано
    22/05/2025
  • Срок
    24/06/2025
  • Отваряне на оферти
    24/06/2025
  • Възложено
    25/09/2025
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Miejski Zarząd Dróg w Opolu
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: PL524 Opolski
Стопански сектор (основен код по CPV)
71320000 Инженерни услуги по проектиране и конструиране
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
370,230.00 PLN
Референтен номер на търга
NP.260.23.2025
Описание

Предмет на поръчката е изготвянето на пълна проектна и разходна документация заедно с получаването на решение, с което се разрешава осъществяването на инвестиция в пътно строителство, издадено от първоинстанционен орган (отговарящо на всички изисквания, произтичащи от полското законодателство, което е в сила към датата на откриване на процедурата за възлагане на обществена поръчка, по отношение на формата и изискваната процедура, предвидени в „Закона от 10 април 2003 г. за специалните правила за подготовката и осъществяването на инвестиции в областта на обществените пътища“) и съответните разпоредби. Задачата се състои от следните етапи: Фаза I: - разработване на концепцията Етап II – разработване на проектна и разходна документация Проектът следва, наред с другото, да проектира път за пешеходци и велосипеди с дължина приблизително. 2 870 m в участъка от съществуващата пешеходна пътека в района на пристанище Sindbad Opole до пътя за достъп до ресторант Zagłoba, разположен на парцел No 2485 в района на Grudzice. Подробно описание на предмета на поръчката се съдържа в приложенията към част III от ОПЗ.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://umopole.logintrade.net/zapytania_email,197922,282cd03efc65dc4de2d71d0b46c10362.html
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://umopole.logintrade.net/zapytania_email,197922,282cd03efc65dc4de2d71d0b46c10362.html
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
24/06/2025 13:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Критерий:
Вид: quality
Описание: doświadczenie personelu Wykonawcy
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 30
Критерий:
Вид: quality
Описание: okres gwarancji i rękojmi
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 10
Критерий:
Вид: price
Описание: cena
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 60
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
370,230.00 PLN
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Certigos Engineering sp. z o.o.
Пощенски адрес:
Град: Rybnik
Пощенски код: 44-203
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.