Publications Office of the EU
Фpaнция-Версай: Специализирани оптически инструменти - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Фpaнция-Версай: Специализирани оптически инструменти

  • Възложено
    30/11/2021
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Не е налично
Място на изпълнение
NUTS code: Не е налично
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
38636000 Специализирани оптически инструменти
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
354,000.00
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
710,000.00 EUR
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

acquisition de monoculaires à vision thermique avec leurs unités collectives

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Не е налично
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
354,000.00
Окончателна договорна стойност
710,000.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Humbert ccts
Пощенски адрес: 45 avenue paccard
Град: Veauche
Пощенски код: 42340
Държава: FRA
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.