Publications Office of the EU
Гepмaния-Blaustein: Инженерни услуги по проектиране и конструиране - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Гepмaния-Blaustein: Инженерни услуги по проектиране и конструиране

  • Публикувано
    23/08/2016
  • Срок
    21/09/2016
  • Възложено
    12/04/2017
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Stadt Blaustein
Място на изпълнение
NUTS code: DE145 Alb-Donau-Kreis
Местоположение на купувача
NUTS code: DE145 Alb-Donau-Kreis
Стопански сектор (основен код по CPV)
71320000 Инженерни услуги по проектиране и конструиране
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
228,133.99 EUR
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Мерки за обновяване и разширяване на строителните барове в училищния център „Еренщайн“ и ново строителство
менса и административни зали.
BGF Рехабилитация/Разширяване: приблизително 2 740 m²
BGF Mensa and Administration: приблизително 1 080 m²
Строителните работи ще се изпълняват в ежедневната експлоатация, т.е. само части от тях винаги могат да бъдат възлагани на външни изпълнители.
инструменти. Съответно мерките ще бъдат приложени на няколко етапа на изграждане.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: nps Bauprojektmanagement GmbH
Пощенски адрес: Adolph-Kolping-Platz 1
Град: Ulm
Код по NUTS: DE144
Пощенски код: 89073
Държава: DEU
Лице за контакт: Thomas Hegele
Основен адрес: www.nps-pm.de
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
228,133.99 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Schreiber Ingenieure Systemplanung GmbH
Пощенски адрес: Magirus-Deutz-Str. 16
Град: Ulm
Пощенски код: 89077
Държава: DEU
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.