Publications Office of the EU
UK-Wakefield: Услуги на здравеопазването и социалните дейности - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

UK-Wakefield: Услуги на здравеопазването и социалните дейности

  • Възложено
    25/06/2012
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Не е налично
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
85000000 Услуги на здравеопазването и социалните дейности
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
3,000,000.00
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
2,946,360.00 GBP
Референтен номер на търга
WMDC-ICC-12-002
Описание

Здравни и социални услуги. Целенасочена подкрепа за младите хора за семейства с възраст от 5 до 17 години включително, уязвими спрямо/изпитващи злоупотреба с вещества; Зачеване в юношеска възраст; NEET; нарушение/участие на младите хора в антисоциално поведение; Психични заболявания; „/Или Уязвимо за приемане в ЛА“.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Код по СРV
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
3,000,000.00
Окончателна договорна стойност
2,946,360.00 GBP
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Crime Reduction Initiatives (CRI)
Пощенски адрес: 3rd Floor, Tower Point, 44 North Road
Град: Brighton
Пощенски код: BN1 1YR
Държава: GBR
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.