Publications Office of the EU
Accord-cadre à bons de commande relatifs à des essais sur réseau, sur voirie et de la géodétection en deux lots - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Accord-cadre à bons de commande relatifs à des essais sur réseau, sur voirie et de la géodétection en deux lots

  • Публикувано
    07/07/2026
  • Срок
    26/08/2026
  • Отваряне на оферти
    26/08/2026
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
ESTEREL Cote d'azur agglomération
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: FRL05 Var
Стопански сектор (основен код по CPV)
71631430 Услуги по изпитания за непропускливост
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Брой обособени позиции
2
Референтен номер на търга
2026F001
Описание

Montant HT minimum pour la durée totale du contrat : 160.000,00 euro(s) H.T. L'accord-cadre sera exécuté par l'émission de bons de commande. Chaque lot fera l'objet d'une attribution séparée. Les prestations sont réglées par des prix unitaires et forfaitaires. Les montants estimatifs sont indicatifs et comprennent la totalité des périodes de reconduction. Prestations d'essais réglementaires, de contrôles qualité et de diagnostics techniques réalisés par un prestataire extérieur

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1846454
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1846454
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Условия за отваряне на оферти (дата)
26/08/2026 16:05
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.