Publications Office of the EU
Полша-Варшава: Услуги по озеленяване - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Полша-Варшава: Услуги по озеленяване

  • Възложено
    08/11/2023
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Ursynów
Място на изпълнение
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Местоположение на купувача
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Стопански сектор (основен код по CPV)
77300000 Услуги по озеленяване
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
313,647.60
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
313,433.18 PLN
Референтен номер на търга
95/WZP/2023
Описание

Предмет на договора е поддръжката на незастроени зелени площи, разположени извън пътните ленти на улиците на Ursynów, като подробно описание на предмета на договора посочва:
а) Описание и технически стандарти за изпълнение на предмета на поръчката — Приложение 7 към поканата;
б) Проекторазпоредбите на споразумението, които се съдържат в приложение 6 към поканата;
В) ценовия формуляр, посочен в приложение 5 към поканата;

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
313,647.60
Окончателна договорна стойност
313,433.18 PLN
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: HEAR Bartosz Biernat
Пощенски адрес: ul. Zaruby 9 lok. 95
Град: Warszawa
Пощенски код: 02-796
Държава: POL
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.