Publications Office of the EU
Списание „Сити“ — печат 08/2024—07/2027 - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Списание „Сити“ — печат 08/2024—07/2027

  • Публикувано
    26/02/2024
  • Срок
    26/03/2024
  • Днес
    06/09/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Ville de Luxembourg
Място на изпълнение
NUTS code: anyw-eea
Местоположение на купувача
NUTS code: LU000 Luxembourg
Стопански сектор (основен код по CPV)
79810000 Услуги по печатане на печатни изделия
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
2400431
Описание

Печатници на списание CITY

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://pmp.b2g.etat.lu/entreprise/consultation/529849?orgAcronyme=t5y
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://pmp.b2g.etat.lu/entreprise/consultation/529849?orgAcronyme=t5y
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Не е налично
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.