Publications Office of the EU
Фpaнция-Lisses: Услуги по създаване и поддържане на зелени площи - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Фpaнция-Lisses: Услуги по създаване и поддържане на зелени площи

  • Публикувано
    23/04/2021
  • Срок
    21/05/2021
  • Отваряне на оферти
    25/05/2021
  • Днес
    03/09/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Commune de Lisses
Място на изпълнение
NUTS code: FR104 Essonne
Местоположение на купувача
NUTS code: FR104 Essonne
Стопански сектор (основен код по CPV)
77310000 Услуги по създаване и поддържане на зелени площи
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
1,200,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Брой обособени позиции
3
Референтен номер на търга
2021003TLFS077
Описание

Les prestations d'entretien courant des espaces verts, parcs et jardins, les travaux d'élagage et l'entretien des terrains de sports engazonnés sur la commune de Lisses.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://marches.maximilien.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=790040&orgAcronyme=s9y
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с single оператор
Условия за отваряне на оферти (дата)
25/05/2021 09:00
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.