Publications Office of the EU
Закупуване и доставка на магнитен резонанс II - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Закупуване и доставка на магнитен резонанс II

  • Публикувано
    14/04/2026
  • Срок
    17/04/2026
  • Отваряне на оферти
    17/04/2026
  • Възложено
    04/05/2026
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Perzyny w Kaliszu
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: PL416 Kaliski
Стопански сектор (основен код по CPV)
33113000 Оборудване за изобразяване с магнитен резонанс
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
8,504,945.00 PLN
Референтен номер на търга
24/26
Описание

Предмет на договора по тази процедура е доставката на магнитно-резонансна образна диагностика заедно с оборудване и интегриране със системата PACS/RIS и адаптиране на помещения. Изпълнителят е длъжен съгласно предмета на договора да извърши необходимите адаптационни работи на помещения, предназначени за целите на инсталирането на магнитно-резонансна образна диагностика в съответствие с функционално-полезната програма (PFU), приложена към Спецификациите на договорните условия (SWZ) - (Приложение 8). Изпълнителят е длъжен да изготви проектна документация и въз основа на нея да извърши строителни работи, включващи адаптиране на помещения. Подробното описание/условията/изискванията, свързани с предмета на поръчката, са включени в проектодоговора, представляващ приложение 7 към тръжните условия, и: подробни изисквания относно техническите параметри и параметрите за използване на предмета на договора могат да бъдат намерени в приложение 2б към Общите условия на договора, т.е.: във формата на офертата - технически и потребителски параметри.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f3ae0c91-785e-40fd-af12-66e144e9959a
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f3ae0c91-785e-40fd-af12-66e144e9959a
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
17/04/2026 10:30
Място на изпълнение
Метод на възлагане
termin udzielonej gwarancji
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
8,504,945.00 PLN
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Siemens Healthcare Sp. z o. o.
Пощенски адрес:
Град: Warszawa
Пощенски код: 03-821
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.