Publications Office of the EU
Итaлия-Торино: Услуги по декоративно окастряне и подрязване на дървета - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Итaлия-Торино: Услуги по декоративно окастряне и подрязване на дървета

  • Публикувано
    15/11/2022
  • Срок
    30/11/2022
  • Отваряне на оферти
    01/12/2022
  • Възложено
    23/02/2023
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
CITTA' DI TORINO – Divisione Contratti, Appalti ed Economato - Unità Operativa Appalti di Servizi e Forniture
Място на изпълнение
NUTS code: ITC11 Torino
Местоположение на купувача
NUTS code: ITC11 Torino
Стопански сектор (основен код по CPV)
77341000 Услуги по декоративно окастряне и подрязване на дървета
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
889,248.18 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
889,248.18 EUR
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
2
Референтен номер на търга
62/2022
Описание

INTERVENTI STRAORDINARI PER SERVIZI DI RIPRISTINO E RISANAMENTO DEL PATRIMONIO ARBOREO DEI VIALI URBANI

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://gare.comune.torino.it
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
01/12/2022 09:30
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.