Publications Office of the EU
Итaлия-Carimate: Електрическа енергия - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Итaлия-Carimate: Електрическа енергия

  • Публикувано
    18/04/2015
  • Днес
    02/09/2026
Статус
Неактивно
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Sud Seveso Servizi SpA
Място на изпълнение
NUTS code: Не е налично
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
09310000 Електрическа енергия
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Процедурата е приключена
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Квалификационна система за подаване на електрическа енергия към пречиствателни станции за отпадъчни води и подемни станции, собственост на:
SUD Seveso Servizi SpA,
— Alto Lura Srl: седалище и адрес на управление Via Toti 4 22070 Bulgarograsso (CO),
— ASIL SpA: седалище и седалище на адрес: Via Cesare Battisti 21 22046 Merone (CO),
— ASME SpA: седалище и седалище на адрес: Via Trieste 17/4 22036 Erba (CO),
Canturina Servizi Territoriali SpA: седалище и седалище на адрес: Via Vittorio Veneto 10 22063 (CO),
— Прага SpA: седалище и седалище на адрес: Via dei Cipressi 8 22066 Mariano C.se (CO),
— Услуга 24 Idrico Srl: седалище и седалище на адрес: Via Urago 47 22038 Tavernerio (CO),
Valbe Servizi SpA: седалище и седалище на адрес: Via Caravaggio 42 22066 Mariano C.se (CO)
Ориентировъчно изчислените административни количества на годишна база са (реф. № 2015):
за предприятие Sud Seveso Servizi SpA: 1 точка на доставка в метрични тонове (15 kV) — приблизително 2 900 000 kWh/год. — № 3 точки за доставка в BT — приблизително 100 000 kWh/год.,
за Alto Lura S.rl: 1 точка на доставка в метрични тонове (15 kV) — очаквано общо потребление от 4 000 000 kWh/год. — № 0 точки за доставка в BT — приблизително 0 kWh/год.
за предприятие ASIL SpA: 2 точки за доставка в метрични тонове (15 kV) — прогнозно общо потребление 5 100 000 kWh/год. — № 16 точки за доставка в BT — приблизително 400 000 kWh/год.
за предприятие ASME SpA: 1 точка на доставка в метрични тонове (15 kV) — очаквано общо потребление от 600 000 kWh/год. — № 23 точки за доставка в BT — приблизително 2 700 000 kWh/год.
за предприятие Canturina Servizi Territoriali SpA: 3 точки за доставка в метрични тонове (15 kV) — прогнозно общо потребление 3 600 000 kWh/год. — № 7 точки за доставка в BT — приблизително 1 200 000 kWh/год.
за предприятие Prague SpA: 1 точка на доставка в метрични тонове (15 kV) — очаквано общо потребление от 600 000 kWh/год. — № 45 точки за доставка в BT — приблизително 3 600 000 kWh/год.
— за Service 24 SpA: 1 точка на доставка в метрични тонове (15 kV) — очаквано общо потребление от 900 000 kWh/год. — № 20 точки за доставка в BT — приблизително 1 200 000 kWh/год.
за Valbe Servizi SpA:2 точки за доставка в метрични тонове (15 kV) — прогнозно общо потребление 2 500 000 kWh/год. — 4 точки за доставка в BT — приблизително 200 000 kWh/год.
В зависимост от промените, които могат да възникнат във връзка с действителните нужди на тези институции.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Не е налично
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
Процедурата е приключена
Възлагане на обществена поръчка
Процедурата е приключена
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.