Publications Office of the EU
Последователна доставка на рибни фуражни зърнени култури за РЗД в Заторзе - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Последователна доставка на рибни фуражни зърнени култури за РЗД в Заторзе

  • Публикувано
    15/07/2026
  • Срок
    17/08/2026
  • Отменено
    25/08/2026
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Отменено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Instytut Rybactwa Śródlądowego im. Stanisława Sakowicza – Państwowy Instytut Badawczy
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: PL622 Olsztyński
Стопански сектор (основен код по CPV)
15700000 Готови храни за животни
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Процедурата е приключена
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
2
Референтен номер на търга
DPiZP.260.26.2026
Описание

1. Предмет на договора е последователното снабдяване с фуражни зърнени култури за риба, предназначени за риболовното стопанство на възлагащия орган. Поръчката включва доставка на следния асортимент: Част 1: 1.1. Фураж — прогнозно количество по договора: 160 000 kg. • Фуражна пшеница: Зърно здраво, зряло, със специфична миризма, без признаци на мухъл, плесен и следи от вредители за съхранение на фураж. Максимална влажност 14,5 %, общи примеси максимум 5 %. (10 000 kg) • Тритикале за фураж: Зърно здраво, зряло, със специфична миризма, без признаци на мухъл, плесен и следи от вредители за съхранение на фураж. Максимална влажност 14,5 %, общо примеси максимум 5 % (150 000 kg) Част 2: 1.2. Фураж — прогнозно количество по договора: 400 000 kg. • Фуражна пшеница: Зърно здраво, зряло, със специфична миризма, без признаци на мухъл, плесен и следи от вредители за съхранение на фураж. Максимална влажност 14,5 %, общи примеси максимум 5 %. Подробно описание на предмета на поръчката е дадено в приложения 1А и 1Б към регламента. 2. Възлагащият орган предвижда поръчка съгласно правото на избор, но не повече от 25 % от стойността на поръчката за основната поръчка в част 1. Изпълнението на доставки по опционно право ще бъде при същите условия като поръчка по опционно право.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://ezamowienia.uzp.gov.pl
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://ezamowienia.uzp.gov.pl
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
17/08/2026 09:15
Място на изпълнение
Код по СРV

15700000 - Готови храни за животни

03211000 - Зърнени култури

03210000 - Зърнени култури и картофи

71300000 - Инженерни услуги в строителството

71322000 - Инженерни услуги по проектиране и конструиране на строителни съоръжения

03000000 - Продукти на земеделието, животновъдството, рибарството, лесовъдството и свързани с тях продукти

71000000 - Архитектурни, строителни, инженерни и инспекционни услуги

Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.