Publications Office of the EU
Pyмъния-Satu Mare: Реактиви за електрофореза - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Pyмъния-Satu Mare: Реактиви за електрофореза

  • Публикувано
    22/02/2017
  • Срок
    28/03/2017
  • Отваряне на оферти
    29/03/2017
  • Възложено
    24/07/2017
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Spitalul Judetean Satu Mare
Място на изпълнение
NUTS code: RO115 Satu Mare
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
33696600 Реактиви за електрофореза
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
1,631,268.00 RON
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
200,110.39 RON
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
13
Референтен номер на търга
382/11.1.2017
Описание

Реактиви за електрофореза, реактиви за кръвни групи, лабораторни реактиви.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Submission for one or more lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с single оператор
Условия за отваряне на оферти (дата)
29/03/2017 18:00
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.