Publications Office of the EU
Придобиване, инсталиране и поддръжка на компютърно и телефонно мрежово оборудване за ведомствени сгради, колежи и свързани с тях структури в департамент Loire-Atlantique (централен орган за покупки) - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Придобиване, инсталиране и поддръжка на компютърно и телефонно мрежово оборудване за ведомствени сгради, колежи и свързани с тях структури в департамент Loire-Atlantique (централен орган за покупки)

  • Публикувано
    19/05/2025
  • Срок
    27/06/2025
  • Отваряне на оферти
    27/06/2025
  • Днес
    02/09/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Conseil départemental Loire Atlantique
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: FRG01 Loire-Atlantique
Стопански сектор (основен код по CPV)
30230000 Компютърно оборудване
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
6,000,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
P004FA
Описание

<br/>Рамковото споразумение се изпълнява чрез сключване на последващи договори и издаване на формуляри за поръчка в съответствие с условията на спецификациите.<br/>Услугите се уреждат от единични цени.<br/><br/>

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://marches.loire-atlantique.fr
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://marches.loire-atlantique.fr
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Условия за отваряне на оферти (дата)
27/06/2025 14:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Критерий:
Вид: quality
Описание: Valeur technique
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 50
Критерий:
Вид: quality
Описание: Performances en matière de protection de l'environnement
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 15
Критерий:
Вид: price
Описание: Prix des prestations
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 35
Прогнозна стойност
6,000,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.