Publications Office of the EU
Гepмaния-Gütersloh: Работи по фасади - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Гepмaния-Gütersloh: Работи по фасади

  • Публикувано
    27/09/2022
  • Срок
    24/10/2022
  • Възложено
    24/11/2022
  • Отваряне на оферти
    24/10/2023
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Geno/G-eins Bauträger GmbH & Co. oHG
Място на изпълнение
NUTS code: DEA41 Bielefeld, Kreisfreie Stadt
Местоположение на купувача
NUTS code: DEA42 Gütersloh
Стопански сектор (основен код по CPV)
45443000 Работи по фасади
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
272,490.96 EUR
Референтен номер на търга
300-12_4
Описание

Metallbau-STAHL-Elemente

Метод на подаване
По електронен път чрез:
http://www.bi-medien.de
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
24/10/2023 08:30
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
272,490.96 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: H. O. Schlüter GmbH
Пощенски адрес: Industriestraße 10
Град: Lübz
Пощенски код: 19386
Държава: DEU
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.