Publications Office of the EU
Итaлия-Кунео: Различни медицински уреди и изделия - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Итaлия-Кунео: Различни медицински уреди и изделия

  • Публикувано
    14/11/2017
  • Срок
    15/12/2017
  • Отваряне на оферти
    19/12/2017
  • Възложено
    28/12/2017
  • Днес
    03/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
ASL CN1
Място на изпълнение
NUTS code: ITC16 Cuneo
Местоположение на купувача
NUTS code: ITC16 Cuneo
Стопански сектор (основен код по CPV)
33190000 Различни медицински уреди и изделия
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
2,596,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
14,252,000.00 EUR
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
2
Референтен номер на търга
6898282
Описание

Fornitura, tramite accordo quadro, di dispositivi per stomia, urostomia e cateteri vescicali per autocateterismo di cui all’elenco 2 del D.M. 332/1999 occorrenti ai pazienti dell’ASL CN 1.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: ASL CN1
Пощенски адрес: Via Carlo Boggio 12
Град: Cuneo
Код по NUTS: ITC16
Пощенски код: 12100
Държава: ITA
Лице за контакт: dott.ssa Laura Carignano
Основен адрес: www.aslcn1.it
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с several оператори
Условия за отваряне на оферти (дата)
19/12/2017 10:00
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.