Publications Office of the EU
B-Лувен: Услуги по технически контрол и проверка на тръбопроводи - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

B-Лувен: Услуги по технически контрол и проверка на тръбопроводи

  • Публикувано
    26/02/2013
  • Срок
    18/04/2013
  • Отваряне на оферти
    18/04/2013
  • Възложено
    16/05/2013
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Belgian Pipeline Organisation
Място на изпълнение
NUTS code: BE211 Arr. Antwerpen
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
76600000 Услуги по технически контрол и проверка на тръбопроводи
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
195,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
145,500.00 EUR
Референтен номер на търга
BPO-3BB293-F03
Описание

Договор за услуги за проверка на тръбопровод 12 „и два тръбопровода 8“ между Schoten и Brasschaat чрез остъргване по метода Ultrasons (UT).
F-

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
18/04/2013 11:10
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
195,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
145,500.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: WIMACO BVBA
Пощенски адрес: Wolfstee 9E
Град: Herentals
Пощенски код: 2200
Държава: BEL

Официално наименование: Wimaco bvba
Пощенски адрес: Wolfstee 9 E
Град: Herentals
Пощенски код: 2200
Държава: BEL
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.