Publications Office of the EU
F-Bobigny: Услуги по ремонт и поддържане на оборудване за заведения за приготвяне и доставяне на храна - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

F-Bobigny: Услуги по ремонт и поддържане на оборудване за заведения за приготвяне и доставяне на храна

  • Възложено
    03/06/2011
  • Днес
    06/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Не е налично
Място на изпълнение
NUTS code: FR106 Seine-Saint-Denis
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
50883000 Услуги по ремонт и поддържане на оборудване за заведения за приготвяне и доставяне на храна
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
99,460.00
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
39,654.00 EUR
Референтен номер на търга
20119300023
Описание

МЗРА № 10s0177 Поддръжка на оборудването в областни кухни.
F-

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
99,460.00
Окончателна договорна стойност
39,654.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.