Publications Office of the EU
Иcпaния-Avilés: Социални и свързаните с тях услуги - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Иcпaния-Avilés: Социални и свързаните с тях услуги

  • Публикувано
    02/06/2023
  • Срок
    12/06/2023
  • Отваряне на оферти
    19/06/2023
  • Възложено
    19/09/2023
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Ayuntamiento de Avilés
Място на изпълнение
NUTS code: ES120 Asturias
Местоположение на купувача
NUTS code: ES120 Asturias
Стопански сектор (основен код по CPV)
85300000 Социални и свързаните с тях услуги
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
2,164,231.61 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
983,689.27 EUR
Референтен номер на търга
AYT/4851/2023
Описание

Изпълнение на комбинирана програма от дейности, която
идентифициране и реагиране на бездомни хора и хора в положение на изключване от жилищно настаняване.
обхваща нуждите от настаняване, храна, информация и насоки, като крайната цел е
насърчаване на автономността и социалното приобщаване в общностната среда въз основа на всеобхватен модел
намеса, съсредоточена върху индивида, с обхвата, предвиден в клауза I от спецификациите
Технически предписания.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Ayuntamiento de Avilés
Национален регистрационен номер: P3300400C
Град: Avilés
Код по NUTS: ES120
Пощенски код: 33402
Държава: ESP
Лице за контакт: Laura Herrero
Основен адрес: https://sedeelectronica.aviles.es/PerfilContratante
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
19/06/2023 09:30
Място на изпълнение
Код по СРV

85300000 - Социални и свързаните с тях услуги

85311000 - Социални услуги на заведения с настаняване

85310000 - Социални услуги

55000000 - Хотелиерски и ресторантьорски услуги и услуги в областта на търговията на дребно

Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
2,164,231.61 EUR
Окончателна договорна стойност
983,689.27 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: GRUPO 5 ACCIÓN Y GESTIÓN SOCIAL, S.A.U.
Пощенски адрес: Calle Juan Esplandiú nº 11, planta 11
Град: Madrid
Пощенски код: 28007
Държава: ESP
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.