Publications Office of the EU
Швeция-Karlskrona: Пътни транспортни услуги - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Швeция-Karlskrona: Пътни транспортни услуги

  • Публикувано
    28/11/2018
  • Срок
    20/01/2019
  • Отваряне на оферти
    21/01/2019
  • Възложено
    11/02/2019
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Karlskrona kommun
Място на изпълнение
NUTS code: SE221 Blekinge län
Местоположение на купувача
NUTS code: SE221 Blekinge län
Стопански сектор (основен код по CPV)
60100000 Пътни транспортни услуги
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
4,400,000.00 SEK
Референтен номер на търга
KS2018/8276 2.6.1
Описание

Услуги за училищен транспорт в рамките на дейностите на Шведския съвет за знания.
Обслужване
Настоящата покана за участие в търг включва услуги за училищен транспорт в рамките на дейностите на Шведския съвет за знания и други услуги за автобусен транспорт, организирани от общината.
Общината има право да координира превозните средства между различните пакети за училищен транспорт и предприемачите, за да постигне ползи от икономическата координация. Страните се стремят да предоставят добри услуги на нашите ученици въз основа на рамката, определена в споразуменията.
Срокът на договора обхваща пет учебни години 2019/20, 2020/21, 2021/22, 2022/23 и 2023/24 г. Срокът на договора е 2019—08—2024 до 10—07—30. Общината има право на избор (едностранно удължаване) за допълнителна учебна година до 30.7.2024 г.
Понастоящем една учебна година включва 178 дни на стрелба.
Оферентите представят оферти за въпросните обособени позиции, като общите изисквания се запазват от всички.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afifosrvyr&GoTo=Tender
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
21/01/2019 00:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
4,400,000.00 SEK
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Holmsjö Trafik AB
Пощенски адрес: Bakareboda 401
Град: Holmsjö
Пощенски код: 370 34
Държава: SWE

Официално наименование: Bergkvarabuss Aktiebolag
Пощенски адрес: Box 853
Град: Kalmar
Пощенски код: 391 28
Държава: SWE
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.