Publications Office of the EU
Фpaнция-Париж: Строителни и монтажни работи - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Фpaнция-Париж: Строителни и монтажни работи

  • Възложено
    24/02/2014
  • Днес
    06/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Semapa – société d'étude, de maîtrise d'ouvrage et d'aménagement parisienne – direction des infrastructures et de la construction
Място на изпълнение
NUTS code: FR101 Paris
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
45000000 Строителни и монтажни работи
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
227,215.03 EUR
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Градско развитие на обществените пространства по обособена позиция М10 — изграждане на мрежата за питейна вода.
F-

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
227,215.03 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Eiffage travaux publics réseaux
Пощенски адрес: 3 rue du Bourbonnais
Град: Évry
Пощенски код: 91006
Държава: FRA
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.