Publications Office of the EU
Фpaнция-Ница: Услуги по застраховане на сухопътни превозни средства - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Фpaнция-Ница: Услуги по застраховане на сухопътни превозни средства

  • Възложено
    13/03/2014
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Не е налично
Място на изпълнение
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
66514110 Услуги по застраховане на сухопътни превозни средства
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
625,961.40 EUR
Референтен номер на търга
NCA-13-0505
Описание


Открита европейска покана за участие в търг, публикувана в съответствие с членове 33 и 57—59 от Кодекса за обществените поръчки.

Предмет на настоящата консултация е застраховането на флота за Métropole Nice Côte d’azur, град Ница и Comité Communal d’Action Sociale (СРР) на град Ница.

В рамките на цялостния си подход за управление на риска застрахованото лице желае да използва договора за сключване на договор със застрахователно дружество, което ще гарантира щети на автомобилния му парк и ще го придружава при изпълнението на застрахователната му стратегия за тези активи.

F-

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
625,961.40 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: société SMACL
Пощенски адрес: 141 Avenue Salvador Allende
Град: Niort cedex 9
Пощенски код: 79031
Държава: FRA
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.