Publications Office of the EU
Интегрирана комуникационна услуга на град Логроньо. - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Интегрирана комуникационна услуга на град Логроньо.

  • Публикувано
    04/06/2026
  • Срок
    06/07/2026
  • Отваряне на оферти
    12/08/2026
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Logroño
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: ES230 La Rioja
Стопански сектор (основен код по CPV)
64200000 Далекосъобщителни услуги
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
1,452,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
CON21-2026/0106
Описание

ИНТЕГРИРАНА КОМУНИКАЦИОННА СЛУЖБА НА ГРАДА НА ПОСТИГАНЕТО

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=ovM8ASQ%2FH0z10HRJw8TEnQ%3D%3D
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=ovM8ASQ%2FH0z10HRJw8TEnQ%3D%3D
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
12/08/2026 12:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Критерий:
Вид: quality
Описание: Criterios cuantificables automáticamente.
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 68
Критерий:
Вид: quality
Описание: Criterios evaluables mediante juicio de valor.
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 32
Прогнозна стойност
1,452,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.