Publications Office of the EU
Фpaнция-Париж: Лабораторно, оптично и прецизно оборудване (без стъклени изделия) - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Фpaнция-Париж: Лабораторно, оптично и прецизно оборудване (без стъклени изделия)

  • Публикувано
    26/05/2023
  • Срок
    26/06/2023
  • Отваряне на оферти
    26/06/2023
  • Възложено
    11/03/2025
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
GIP RESAH
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: FR101 Paris
Стопански сектор (основен код по CPV)
38000000 Лабораторно, оптично и прецизно оборудване (без стъклени изделия)
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
19,000,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
28,000,000.00 EUR
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
8
Референтен номер на търга
2023-R014-000-000
Описание

la présente consultation a pour objet la conclusion par le Resah agissant en tant que centrale d'achat au titre de l'article L. 2113-2, 2° du Code (mode " intermédiaire "), d'un accord-cadre ayant pour objet l'acquisition de lasers chirurgicaux et la mise en oeuvre de prestations associées. Pour chacun des lots, la description technique des fournitures et prestations est détaillée dans le cahier des clauses techniques particulières (Cctp). Les prestations sont destinées à satisfaire les besoins de tout organisme répondant à la définition de " Bénéficiaire Potentiel " au sens des CCAP, et dont la liste est annexée auxdits documents

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://marches.maximilien.fr/index.php?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=845800&orgAcronyme=a0z
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с single оператор
Условия за отваряне на оферти (дата)
26/06/2023 14:00
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.