Publications Office of the EU
Фpaнция-Soisy-sous-Montmorency: Услуги по управление на канализационна и отводнителна мрежа - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Фpaнция-Soisy-sous-Montmorency: Услуги по управление на канализационна и отводнителна мрежа

  • Публикувано
    23/07/2021
  • Срок
    13/09/2021
  • Отваряне на оферти
    15/09/2021
  • Възложено
    18/11/2021
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
siare
Място на изпълнение
NUTS code: FR108 Val-d’Oise
Местоположение на купувача
NUTS code: FR108 Val-d’Oise
Стопански сектор (основен код по CPV)
90480000 Услуги по управление на канализационна и отводнителна мрежа
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
1,115,735.00 EUR
Референтен номер на търга
21fs-0200-L
Описание

l'Accord-Cadre porte sur la réalisation d'opérations de surveillance, de nettoyage, de curage, d'inspections télévisées, de diagnostic, de visite des réseaux et des ouvrages d'assainissement du Siare (détenus en pleine propriété ou mis à disposition par les communes et communautés adhérentes), avec pour objectif principal de garantir la continuité du service public de l'assainissement

Метод на подаване
По електронен път чрез:
http://www.siare95.fr
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
15/09/2021 08:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
1,115,735.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: cig - curage Industriel De Gonesse
Пощенски адрес: 12 rue Berthelot
Град: Gonesse
Пощенски код: 95500
Държава: FRA
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.