Publications Office of the EU
Доставка и монтаж на детско оборудване в административната територия на Даугавпилс през 2025 г. - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Доставка и монтаж на детско оборудване в административната територия на Даугавпилс през 2025 г.

  • Обявено
    06/03/2025
  • Очаквана дата на публикуване
    01/04/2025
  • Публикувано
    03/04/2025
  • Срок
    07/05/2025
  • Отваряне на оферти
    07/05/2025
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Daugavpils valstspilsētas pašvaldība
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: LV005 Latgale
Стопански сектор (основен код по CPV)
45000000 Строителни и монтажни работи
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Брой обособени позиции
2
Референтен номер на търга
DVP2025/33
Описание

Доставка и монтаж на детско оборудване в административната територия на Даугавпилс през 2025 г.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/144136
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: позволено
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/144136
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
07/05/2025 14:00
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.