Publications Office of the EU
Bekanntmachung vergebener Auftrag: Kita Tappenbeck - Architektur- u. Freianlagenplanung - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bekanntmachung vergebener Auftrag: Kita Tappenbeck - Architektur- u. Freianlagenplanung

  • Публикувано
    21/05/2024
  • Срок
    17/06/2024
  • Възложено
    16/12/2024
  • Днес
    06/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Samtgemeinde Boldecker Land
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: DE914 Gifhorn
Стопански сектор (основен код по CPV)
71221000 Архитектурно проектиране на сгради
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
341,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
-1.00 EUR
Референтен номер на търга
2416-1
Описание

Die Samtgemeinde Boldecker Land plant den Neubau einer Kita in Tappenbeck. Dazu sind die Leistungen der Objektplanung Gebäude/Innenräume gemäß § 34 HOAI, Leistungsphasen 1 bis 9, sowie Besondere Leistungen gem. Anlage 10 und Leistungen der Objektplanung Freianlagen gemäß § 39 HOAI, Leistungsphasen 1 bis 9, sowie Besondere Leistungen gem. Anlagen 11 zu erbringen.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4Y4VHNCN
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4Y4VHNCN
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Projekteinschätzung und Herangehensweise
Прогнозна стойност
341,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
-1.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Die Planschmiede 2KS GmbH
Пощенски адрес:
Град: Hankensbüttel
Пощенски код: 29386
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.