Publications Office of the EU
Чехия-Ostrava: Превозни средства за превоз на пациенти - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Чехия-Ostrava: Превозни средства за превоз на пациенти

  • Публикувано
    25/11/2021
  • Срок
    07/01/2022
  • Отменено
    02/05/2022
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Canceled
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Moravskoslezský kraj
Място на изпълнение
NUTS code: CZ080 Moravskoslezský kraj
Местоположение на купувача
NUTS code: CZ080 Moravskoslezský kraj
Стопански сектор (основен код по CPV)
34114122 Превозни средства за превоз на пациенти
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
40,880,328.10 CZK
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Процедурата е приключена
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
5
Референтен номер на търга
87/2021
Описание

Předmětem veřejné zakázky je pořízení specializované techniky, sanitních vozidel a vozidel podpory, plně vybavených zdravotnickou technikou a přístroji vč. transportní techniky (nosítky) pro organizaci Zdravotnická záchrannou služba Moravskoslezského kraje, p.o., za účelem posílení její odolnosti, vybavenosti a připravenosti reagovat na dopady krize související s pandemií COVID-19. Konkrétně bude pro podporu poskytování přednemocniční neodkladné péče v rámci epidemií/pandemií pořízeno 10 ks sanitních vozidel (včetně zástavby, vybavení a transportní techniky - celkem 16 ks nosítek) a 8 speciálních vozidel pro podporu poskytování přednemocniční neodkladné péče, včetně vybavení (podpůrná/dodávková vozidla 3 ks, spojovací vozidlo 1 ks, vozidlo vedoucího zásahu 3 ks, vozidlo pro převoz více pacientů/mikrobus 1 ks). Podrobnosti uvedeny v zadávací dokumentaci.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://nen.nipez.cz/
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Проверете свързаните документи за подробности
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.