Publications Office of the EU
Гepмaния-Heide: Природен газ - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Гepмaния-Heide: Природен газ

  • Публикувано
    27/08/2016
  • Срок
    27/09/2016
  • Отваряне на оферти
    28/09/2016
  • Възложено
    18/10/2016
  • Днес
    06/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Stadt Heide
Място на изпълнение
NUTS code: DEF05 Dithmarschen
Местоположение на купувача
NUTS code: DEF05 Dithmarschen
Стопански сектор (основен код по CPV)
09123000 Природен газ
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
510,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
510,000.00 EUR
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Доставка на природен газ за град Хайде за периода на доставка 1.1.2017—1.1.2019 г. Общият обем от 6 380 000 kWh годишно се разпределя между 30 точки на доставка, измерени при неизпълнение.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://trading.energie-handelsplatz.de
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
28/09/2016 10:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
510,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
510,000.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Stadtwerke Heide GmbH
Пощенски адрес: Hinrich-Schmidt-Straße 16
Град: Heide
Пощенски код: 25746
Държава: DEU
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.