Publications Office of the EU
Полша-Гданск: Услуги по ремонт и поддържане на железопътен подвижен състав - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Полша-Гданск: Услуги по ремонт и поддържане на железопътен подвижен състав

  • Възложено
    27/08/2018
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Pomorska Kolej Metropolitalna S. A.
Място на изпълнение
NUTS code: PL63 Pomorskie
Местоположение на купувача
NUTS code: PL63 Pomorskie
Стопански сектор (основен код по CPV)
50220000 Услуги по ремонт и поддържане на железопътен подвижен състав
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
1,180,000.00
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
1,200,000.00 PLN
Референтен номер на търга
PKM/DO/SP/350/4/18
Описание

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest sukcesywne świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usług konserwacji, napraw bieżących, przeglądów oraz niezbędnej pomocy przy usuwaniu Awarii, Usterek i Wad Urządzeń SRK, stanowiących własność Zamawiającego (dalej jako „Przedmiot zamówienia”).

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
1,180,000.00
Окончателна договорна стойност
1,200,000.00 PLN
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Bombardier Transportation (ZWUS) Polska Sp. z. o. o.
Пощенски адрес: Modelarska 12
Град: Katowice
Пощенски код: 40-142
Държава: POL
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.