Publications Office of the EU
Location de véhicules longue durée et services connexes - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Location de véhicules longue durée et services connexes

  • Публикувано
    25/06/2024
  • Срок
    05/07/2024
  • Отваряне на оферти
    05/07/2024
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
LES RESIDENCES SOCIETE ANONYME D'HABITATIONS A LOYER MODERE
Място на изпълнение
NUTS code: Не е налично
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
34100000 Моторни превозни средства
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
24-18
Описание

Le présent marché est traité sous la forme d'un accord-cadre mono-attributaire au sens de l'article R.2162-2 du Code de la commande publique qui s'exécute par l'émission de bons de commandes en application de l'article R.2162-13 du Code précité. Ce marché est conclu sans minimum et avec un maximum de 3 000 000 euro(s) HT sur la durée globale du marché. Le présent marché comporte une prestation supplémentaire éventuelle

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1467682
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1467682
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
05/07/2024 12:05
Място на изпълнение
Не е налично
Метод на възлагане
Не е налично
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.