Publications Office of the EU
Aвcтpия-Залцбург: Монтажни работи на дограма - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Aвcтpия-Залцбург: Монтажни работи на дограма

  • Публикувано
    25/01/2018
  • Срок
    06/03/2018
  • Отваряне на оферти
    06/03/2018
  • Възложено
    05/04/2018
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Land Salzburg
Място на изпълнение
NUTS code: AT323 Salzburg und Umgebung
Местоположение на купувача
NUTS code: AT32 Salzburg
Стопански сектор (основен код по CPV)
45421000 Монтажни работи на дограма
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
290,999.15 EUR
Референтен номер на търга
20603-B3/224/302-2018
Описание

Дограма за подове, стени, тавани за разширяване на спортни зали на центъра за професионално обучение Walserfeld през 5071 г. Wals, Schulstraße 7.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://landsalzburg.vergabeportal.at/Detail/54291
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
06/03/2018 09:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
290,999.15 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Strabag AG
Пощенски адрес: Ortenburgerstraße 27
Град: Spittal an der Drau
Пощенски код: 9800
Държава: AUT
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.